Centrum Pasaż Książęcy

Obraz: Centrum Pasaż Książęcy 1
Obraz: Centrum Pasaż Książęcy 2
Obraz: Centrum Pasaż Książęcy 3
<
Obraz: Centrum Pasaż Książęcy 1Obraz: Centrum Pasaż Książęcy 2Obraz: Centrum Pasaż Książęcy 3
>

W centrum wszystkich wydarzeń

Budynek Pasażu Książęcego położony pomiędzy ul. Księcia Ludwika I i ul. Łukasiewicza to ścisłe centrum Lubina. W ciągu 5 min. można dotrzeć tutaj pieszo z pobliskiego dworca PKS i sąsiadujących dużych osiedli mieszkaniowych. Wzdłuż ulic ograniczających teren inwestycji przebiegają wszystkie linie komunikacji autobusowej miasta. Zaledwie 400 metrów dalej prowadzi Obwodnica Północna zapewniająca dogodny dojazd samochodem.

 • Ścisłe centrum miasta
 • Doskonała komunikacja
 • Sąsiedztwo dużych osiedli
Jedyny taki projekt w Lubinie

Koncepcja Pasażu to nowoczesna i sprawdzona formuła Convenience Shopping Center, która wpisuje się w aktualne trendy w zachowaniach nabywczych Polaków. W kameralnym obiekcie znajdzie się zaledwie 20 najemców, z ofertą precyzyjnie dopasowaną do profilu i oczekiwań mieszkańców Lubina. Pasaż Książęcy stanie się idealnym miejscem na codzienne, wygodne i szybkie zakupy.
Dostępność 100 miejsc parkingowych wyróżnia ten obiekt na tle innych lokalizacji w Lubinie. Najemcy skorzystają z regularnych wizyt i stałego napływu nowych klientów z różnych części miasta.

 • Sprawdzona formuła handlowa
 • Dopasowanie do lokalnych potrzeb
 • Parking na 100 samochodów


Kompletny zasięg lokalizacji

Dotarcie samochodem do Pasażu Książęcego z dowolnego miejsca w Lubinie zajmuje nie więcej niż 10 minut. Ta optymalna lokalizacja zapewnia dostęp do ponad 75 000 mieszkańców miasta, a łącznie z przyległymi miejscowościami w strefie zasięgu pasażu znajduje się ponad 105 000 potencjalnych klientów.
Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie popularnego miejskiego targowiska uczyni Pasaż Książęcy naturalnym miejscem regularnych i częstych wizyt klientów.
Najemcy skorzystają także na obecności w pasażu sieciowego supermarketu spożywczego, który przyciągnie mieszkańców okolicznych osiedli po codzienne zakupy pierwszej potrzeby. W promieniu zaledwie 1200 metrów mieszka ponad 22 000 osób.

 • Ponad 105 000 klientów w zasięgu
 • Sąsiedztwo popularnego targowiska
 • Sieciowy supermarket jako magnes

Zobacz większą mapę

Funkcjonalna adaptacja

Historyczne budynki zostały zaadaptowane z troską o najwyższą funkcjonalność powierzchni handlowej oraz wygodę klientów pasażu. Powierzchnie wspólne i ciągi komunikacyjne są zredukowane do minimum, aby obniżyć koszty eksploatacji. Wejścia do sklepów znajdują się na zewnątrz obiektu, dzięki czemu każdy z lokali ma możliwość wykorzystania potencjału sprzedażowego własnej witryny.

 • Maksymalizacja efektywnej powierzchni
 • Wykorzystanie potencjału witryn
 • Optymalizacja kosztów eksploatacji

Zobacz plan lokali i sprawdź dostępność

Inwestycja w liczbach
12 000 mkw powierzchni całkowitej obiektu
3 000 mkw powierzchni handlowej
20 sklepów i lokali usługowych
625 mkw sklep spożywczy
100 miejsc postojowych

Nasza firma jest zarządzana przez grupę profesjonalistów posiadających ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości.