Inwestycje

Obraz: Pasaż Książęcy 1
Piaskowa Góra
<
Obraz: Pasaż Książęcy 1Piaskowa Góra
>
Pasaż zlokalizowany jest tuż przy głównej drodze przelotowej do centrum Wałbrzycha. Położenie przy ul. Długiej daje bezpośredni dostęp do osi komunikacyjnej osiedla Piaskowa Góra. Z centrum miasta prowadzą tutaj liczne linie autobusowe.

Dowiedz się więcej

Budynek Pasażu Książęcego położony pomiędzy ul. Księcia Ludwika I i ul. Łukasiewicza to ścisłe centrum Lubina. W ciągu 5 min. można dotrzeć tutaj pieszo z pobliskiego dworca PKS i sąsiadujących dużych osiedli mieszkaniowych. Wzdłuż ulic ograniczających teren inwestycji przebiegają wszystkie linie komunikacji autobusowej miasta. Zaledwie 400 metrów dalej prowadzi Obwodnica Północna zapewniająca dogodny dojazd samochodem.

Dowiedz się więcej

CH ZAWISZA jest położone przy drodze krajowej nr 22, przebiegającej przez centrum miasta, wiodącej z Elbląga do Starogardu Gdańskiego. CH Zawisza jest dwukondygnacyjnym centrum handlowym z podziemnym parkingiem.
Znajdują się tam takie sklepy jak: Rossmann, Jysk, Media Expert oraz WBK Bank Zachodni.


Dowiedz się więcej

Unia Park zlokalizowany jest w centralnej części Grudziądza przy skrzyżowaniu ulic Włodka i Hallera. Dogodne usytuowanie parku handlowego daje możliwość dojazdu samochodem oraz środkami komunikacji miejskiej. Do dyspozycji klientów pozostaje parking z 350 miejscami postojowymi.
Kompleks składa się z budynku handlowo-biurowo-usługowego, handlowego oraz restauracji McDonald’s i zajmuje powierzchnię ok. 22300 m2. Łączna powierzchnia handlowo-usługowo-biurowa to ponad 8000 m2.
Pierwotnie na terenie centrum znajdowała się Fabryka Maszyn Rolniczych Agromet – Unia. W 1999 roku, po zlikwidowaniu fabryki i rozebraniu hal produkcyjnych, rozpoczęto budowę obiektu handlowego. W roku 2001 powstał budynek biurowo-handlowo-usługowy, wkomponowany w istniejącą zabytkową zabudowę ulicy Włodka, a rok później nastąpiło otwarcie jedynej na terenie Grudziądza restauracji McDonald’s.
Obecnie na terenie parku handlowego prowadzi działalność 33 najemców, m.in.: RTVEUROAGD, Komfort, Rossmann, BALCK RED WHITE, KIK, Textil, Takko.


Dowiedz się więcej

Market Intermarche jest zlokalizowany w pobliżu obwodnicy Giżycka, co daje możliwość szybkiego i dogodnego dojazdu. Do dyspozycji klientów jest parking na 85 samochodów. W sąsiedztwie znajduje się market ogrodniczo – budowlany.


Dowiedz się więcej

Centrum Wyposażenia Wnętrz to kompleks handlowo-usługowo-biurowy położony blisko obwodnicy Zielonej Góry.
Profil działalności centrum handlowego nakierowany jest na wyposażenie wnętrz. W centrum handlowym swoją działalność prowadzą znane sieciowe sklepy, m.in. Komfort, Jysk, Meble Vox, Materace SENPO, Media Expert, Dekoral czy Abra Meble. W skład kompleksu wchodzi również dyskont spożywczy Biedronka, stacja SHELL oraz powierzchnie biurowe. Centrum dysponuje około 150 miejscami parkingowymi.


Dowiedz się więcej

Media Expert zlokalizowany jest niedaleko wielorodzinnych osiedli mieszkaniowych. W sąsiedztwie znajdują się Deichmann, Kaufland oraz DL Shopping Center. Do dyspozycji klientów Media Expert pozostaje parking na 50 miejsc.


Dowiedz się więcej

Supermarket Tesco położony jest w pobliżu licznych osiedli mieszkaniowych. Jest to obiekt wolnostojący o przybliżonej powierzchni użytkowej 862 m2 z własnym parkingiem do dyspozycji klientów. W sąsiedztwie budynku znajdują się Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3, Stowarzyszenie Szkoła Przyszłości oraz Skwer Rotmistrza Witolda Pileckiego.


Dowiedz się więcej

Centrum Handlowe Belg położone jest blisko autostrady A4. W sąsiedztwie centrum znajdują się Osiedle Paderewskiego, które zamieszkuje około 12 tysięcy osób, liczne biura oraz Biblioteka Śląska, Politechnika Śląska i Akademia Muzyczna.
CH Belg jest dwukondygnacyjnym obiektem o przybliżonej powierzchni użytkowej 1 1120 m2. Centrum ma charakter handlowo-usługowo-biurowy. Swoją działalność prowadzą w nim różnorodni najemcy -od małych lokalnych sklepików po duże sieciowe sklepy. Najemcami są między innymi: Carrefour, Pepco, Rossmann, Poczta Polska, Kolporter, Kodak Expres czy ABRA Meble. Do dyspozycji gości jest parking na 252 miejsca.


Dowiedz się więcej

CH Filar położone jest w dogodnej lokalizacji przy głównej trasie Kraków-Bielsko Biała. W sąsiedztwie znajduje się duże osiedle mieszkaniowe Kopernik.
CH Filar jest trzykondygnacyjną nieruchomością o łącznej przybliżonej powierzchni użytkowej 4 500 m2. Posiada duży parking. W centrum handlowym swoją działalność prowadzi wielu lokalnych najemców z różnych branż, a także supermarket spożywczy Carrefour.


Dowiedz się więcej

Park Handlowy Eden jest atrakcyjnie zlokalizowany przy zbiegu tras wylotowych na Wrocław oraz Jelenią Górę.
Powstał w 2008 roku jako pierwszy obiekt typu “retail park” w regionie. Posiada 318 miejsc parkingowych. Całkowita powierzchnia centrum to 10 300 m2, w tym ok. 8 550 m2 stanowi powierzchnię handlową.
W Parku Handlowym Eden znajdują się sklepy popularnych marek sieciowych, m.in. Decathlon, Jysk, Komfort, Abra Meble. W sąsiedztwie znajdują się inne obiekty handlowe – Galeria Słowiańska oraz Leroy Merlin.
W styczniu 2019 roku rozpoczyna się gruntowny remont centrum handlowego, którego założeniem jest zwiększenie powierzchni lokali handlowych.


Dowiedz się więcej

Nasza firma jest zarządzana przez grupę profesjonalistów posiadających ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości.