O nas

Peppercorn Properties Sp. z o.o. specjalizuje się w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje komercyjne oraz kompleksowo zarządza procesem inwestycyjnym, począwszy od analizy potencjału nieruchomości, przez projektowanie, budowę i komercjalizację parków handlowych o charakterze Convenience Shopping Center, a także zarządza tymi obiektami. Działalność spółki obejmuje całą Polskę.

Projekty deweloperskie realizowane przez Peppercorn Properties są zlokalizowane w miastach średniej wielkości. Proces komercjalizacji poprzedzony jest dogłębną analizą zakresu oddziaływania lokalizacji, konkurencji, potencjału ekonomicznego oraz profilu klientów. Pozwala to na stworzenie optymalnej oferty, wpisującej się w podstawowe potrzeby zakupowe, specyficzne dla danej lokalizacji.

Sprawdzona i nowoczesna formuła obiektów handlowych tworzonych przez Peppercorn Properties zapewnia im potencjał, by w krótkim czasie stały się preferowanym miejscem codziennych zakupów o szerokim zasięgu oddziaływania. Dla najemców oznacza to regularny i częsty ruch klientów oraz przekłada się na pewność zwrotu z inwestycji w nową lokalizację.

Zespół

Jaromir Łaciński

Członek zarządu

Uczestniczenie w budowie strategii oraz planów rozwoju firmy.

603 890 489
jaromir.lacinski@peppercorn-properties.pl

Dawid Silkinis

Komercjalizacja


883 486 303
dawid.silkinis@peppercorn-properties.pl

Nasza firma jest zarządzana przez grupę profesjonalistów posiadających ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości.