UNIA PARK GRUDZIĄDZ

Unia Park zlokalizowany jest w centralnej części Grudziądza przy skrzyżowaniu ulic Włodka i Hallera. Dogodne usytuowanie parku handlowego daje możliwość dojazdu samochodem oraz środkami komunikacji miejskiej. Do dyspozycji klientów pozostaje parking z 350 miejscami postojowymi.

Kompleks składa się z budynku handlowo-biurowo-usługowego, handlowego oraz restauracji McDonald’s i zajmuje powierzchnię ok. 22300 m2. Łączna powierzchnia handlowo-usługowo-biurowa to ponad 8000 m2.

Pierwotnie na terenie centrum znajdowała się Fabryka Maszyn Rolniczych Agromet – Unia. W 1999  roku, po zlikwidowaniu fabryki i rozebraniu hal produkcyjnych, rozpoczęto budowę obiektu handlowego. W roku 2001 powstał budynek biurowo-handlowo-usługowy, wkomponowany w istniejącą zabytkową zabudowę ulicy Włodka, a rok później nastąpiło otwarcie jedynej na terenie Grudziądza restauracji McDonald’s.

Obecnie na terenie parku handlowego prowadzi działalność 33 najemców, m.in.: RTVEUROAGD, Komfort, Rossmann, BALCK RED WHITE, KIK, Textil, Takko. 

Nasza firma jest zarządzana przez grupę profesjonalistów posiadających ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości.